Keramiku balím pečlivě do různých materiálů. Používám bublinkovou folii, vzduchové a pěnové polštářky, papír, noviny, letáky a kartonové krabice. Všechen materiál používám recyklovaný. Spousta mých přátel mi vozí balící materiály, které potom používám. Má to několik výhod – myslím, že planeta je natolik zanešena vším možným, že recyklace je jeden ze způsobů, jak k tomu dále nepřispívat. Také jsou obalové materiály dost drahé a já je takto nemusím zákazníkovi účtovat. No a mí kamarádi se zase rádi zbaví objemných krabic a nemusí řešit, kam s nimi. A já jim moc děkuju :)))

Balím velmi pečlivě, aby se zabránilo poškození keramiky. Posílám jako “balík do ruky” a připlácím za službu “křehce” a pojišťuji balík na udanou cenu. Zákazníkovi přijde sms s informací o doručení.

Pokud je objednávka větší, rozděluji do více krabic, protože Česká pošta umožňuje posílání “křehce” u balíků do velikosti M ( 50 cm)  Poštovné se tím navýší. Zákazníka o tom informuji.

V ceně poštovného je zahrnuto i balné. Cena poštovného je závislá na počtu objednaných kusů, velikosti a udané ceně zásilky.

Keramiku posílám výhradně Českou poštou. Důvod je jednoduchý – jako jediný dopravci jsou ochotni, pokud zboží poškodí, uhradit škodu. Zákazník musí po rozbalení a zjištění škody reklamovat na České poště do dvou prcovních dnů buď ideálně s balíkem, nebo vyfoceným balíkem, aby bylo vidět, že byl pečlivě zabalen a škoda se stala neopatrnou manipulací ze strany pošty.

Zkoušela jsem různé dopravce, zásilkové služby, atd. Ale navzdory slibům se po rozbití zásilky nikdy nestalo, že by chybu uznali a zaplatili.

V ceně poštovného je zahrnuto i balné. Cena poštovného je závislá na počtu objednaných kusů, velikosti a udané ceně zásilky.

°°°°°°°°°°°°Zkontrolujte si prosím keramiku při převzetí°°°°°°°°°°°°

Platba je možná pouze převodem na můj účet, nebo hotově při převzetí ( pokud bylo zvoleno osobní předání)

Pokud není objednávka uhrazena do 5ti pracovních dnů od objednání, objednávku ruším.

Není možná ani platba kartou, ani dobírka.

IMG_3313